Čistírna odpadních vod pro firmy a rekreaci

Hledáte účinné, ekologické a bezúdržbové řešení čištění odpadních vod do firmy nebo do rekreačního objektu? Prozkoumejte nabídku profesionálních čistíren odpadních vod od tradičního českého výrobce Hellstein. Naše ČOV jsou určené pro denní nátok až 15m3, což obslouží až 100 lidí. Pokud máte zájem o realizaci ČOV na klíč, kontaktujte nás pro bližší informace. 

Nejprodávanější

STMHB5 15
 
299 000 Kč
(266 964 Kč bez DPH)
Čistírna odpadních vod pro 15 osob - Hellstein STMH15  - bezúdržbová 3stupňová technologie
 
200 480 Kč
(179 000 Kč bez DPH)
6 položek celkem
STMHB5 15
266 964 Kč bez DPH
299 000 Kč

ČOV  STMHB5-15 si poradí s odpadními vodami v objektech, kde trvale nebo příležitostně žije až 15 osob. Naše čistírny odpadních vod vynikají patentovaným 3stupňovým systémem...

398
sestava 04
239 000 Kč bez DPH
267 680 Kč

Získejte unikátní třístupňový systém čištění odpadních vod, který na českém trhu nemá obdoby. Sestava čistírny odpadních vod STMH15 obsahuje 2 kalové nádrže, se kterými si...

9DA453DA20
Čistírna odpadních vod pro 15 osob - Hellstein STMH15  - bezúdržbová 3stupňová technologie
179 000 Kč bez DPH
200 480 Kč

S čistírnou odpadních vod STMH15 získáte v ČR unikátní řešení, které pracuje na patentovaném třístupňovém systému čištění. Tento typ ČOV je vhodný pro 2 až 15 osob. Tedy do...

9DA453DA17
74 cistirna odpadnich vod pro 30 osob hellstein stmh27
999 000 Kč bez DPH
1 118 880 Kč

Čistírna odpadních vod STMH100 využívá jako jediná v České republice moderní bezúdržbový třístupňový systém čištění. Čistírna odpadních vod STMH100 je navržena pro průměrný...

9DA453DA8
74 cistirna odpadnich vod pro 30 osob hellstein stmh27
Akce
499 000 Kč bez DPH
558 880 Kč

Čistírna odpadních vod STMH53 využívá jako jediná v České republice moderní bezúdržbový třístupňový systém čištění. Čistírna odpadních vod STMH53 je navržena pro průměrný denní...

9DA453DA7
74 cistirna odpadnich vod pro 30 osob hellstein stmh27
356 250 Kč bez DPH
399 000 Kč

S čistírnou odpadních vod STMH27 získáte v ČR unikátní řešení, které pracuje na patentovaném třístupňovém systému čištění. Tento typ ČOV je vhodný pro 2 až 35 osob. Tedy do...

9DA453DA6

Jak fungují průmyslové čističky odpadních vod na klíč

Základem ČOV na klíč Hellstein jsou tzv. aerotory. Jsou to zařízení, která jsou součástí čističky odpadních vod. Slouží k dodávání kyslíku do odpadní vody. Jeho hlavním účelem je podporovat procesy rozkladu organických látek v biologických čisticích nádržích nebo jiných zařízeních, kde probíhá aerobní (s přívodem kyslíku) čištění odpadních vod.

Aerátory ČOV Hellstein jsou tvořeny polárně orientovanými komůrkami se značnou plochou. Zajišťují vedle nosiče přisedlé složky aktivovaného kalu patřičný vnos vzdušného kyslíku do aktivační směsi, tvorbu a udržování jednotlivých zón dle požadovaných hodnot rozpuštěného kyslíku a udržení suspendované složky ve vznosu. To vše výhodně v jedné nádrži bez dalších míchadel, přepážek, čerpadel, potrubí a armatur. Unikátní řešení ČOV pro firmy a velké rekreační objekty. 

Výhody průmyslových čistíren odpadních vod Hellstein

Realizací čistírny odpadních vod na klíč od Hellstein získáte několik zásadních výhod. Patří mezi ně vysoký čistící výkon, který funguje zcela bez chemie. Díky tomu je odpadní voda vhodná například pro vsak. Díky nízkým provozním nákladům dokážete s ČOV oproti běžným řešením ušetřit až 68 000 Kč ročně. Návratnost realizace na klíč je tak velmi zajímavá. Zároveň je výhodná jednoduchost a robustnost technologie, kompaktní tvar a vysoký nitrifikační výkon (Nitrifikační výkon měří účinnost nitrifikace v čističce odpadních vod a zahrnuje rychlost, s jakou bakterie provádějí tuto konverzi).

Proč zvolit čističku odpadních vod na klíč?

Čistička odpadních vod "na klíč" je komplexní řešení čištění odpadních vod, které zahrnuje návrh, dodávku, instalaci a někdy také provoz ČOV. Toto řešení je určeno pro zákazníky, kteří potřebují kompletní a funkční čističku odpadních vod bez nutnosti řešit vlastní projektování a konstrukci.

Čistička odpadních vod na klíč je vhodná pro firmy, které chtějí efektivní a spolehlivé řešení pro čištění odpadních vod, aniž by musely řešit detailní projektování a konstrukci. Toto řešení může být přizpůsobeno konkrétním potřebám zákazníka a může být provozováno s minimálním zásahem ze strany firmy.

Jediné ČOV na klíč se třístupňovou technologií čistění

ČOV na klíč od značky Hellstein jsou jediným řešením na českém trhu, které pracuje na moderním principu třístupňového čištění. Odpadní voda se v domácí čistírně recykluje ve 2 nádržích. Nejdříve se nashromáždí v jímce, kde se usadí pevná složka a vypaří se běžné čistící prostředky. Poté voda přeteče do dalších částí a na řadu přijdou speciální bakterie, které vodu zbaví nečistot. Pro vás jednoduše a bez starostí. 

Navíc běží na plný výkon bez nutnosti pravidelné údržby. Jednoduchý a přitom důmyslný systém čistí vodu stabilně, nepotřebuje pravidelný přísun odpadních vod a funguje bez nepříjemného zápachu nebo hluku. Proto jsou domácí čistírny odpadních vod ideálním řešením také do objektů, jako jsou chaty nebo chalupy. 

Hledáte ČOV pro firmu nebo pro rekreační objekt na klíč?

Chcete najít optimální řešení čištění odpadních vod pro firmu nebo rekreační objekt? Najdeme pro vás ideální řešení odkanalizování a způsobu čištění použitých vod z jednotlivých objektů, živností, firem a obcí. Vypracujeme pro vás projektovou dokumentaci pro územní řízení, vyřídíme stavební povolení a provedeme kompletní realizaci ČOV na klíč včetně záručního a pozáručního servisu. Ke všem čističkám máme originální příslušenství. Díky tomu vám řešení od české značky Hellstein vydrží na věky.