Uskladnění kalu (anaerobní) včetně vybavení - Hellstein U6

Kód: 102
40 250 Kč –9 %
Uskladnění kalu (anaerobní) včetně vybavení - Hellstein U6
40 250 Kč –9 % 36 800 Kč 32 000 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Na český trh dodáme kvalitní plastové jímky a nádrže od největšího německého výrobce. Firma je špičkou ve svém oboru a s dlouholetou působností na celosvětovém trhu. Nabízené výrobky vznikají rotačním tvářením plastů, což je technologie budoucnosti. Jímky jsou vyrobeny z jednoho kusu, žádné svařování ani lepení a proto Vám můžeme zaručit 100 % těsnost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na český trh dodáme kvalitní plastové jímky a nádrže od největšího německého výrobce. Firma je špičkou ve svém oboru a s dlouholetou působností na celosvětovém trhu. Nabízené výrobky vznikají rotačním tvářením plastů, což je technologie budoucnosti. Jímky jsou vyrobeny z jednoho kusu, žádné svařování ani lepení a proto Vám můžeme zaručit 100 % těsnost. Nádrže vyráběné touto technologií jsou vodotěsné, mechanicky odolné a dlouhodobě stabilní. Materiál je 100% recyklovatelný a nekoroduje. Všechny jímky a nádrže jsou samonosné a proto není potřeba při instalaci betonovat. Stačí vykopat jámu, na dně udělat 20 cm vysoké pískové lože, jímku usadit a zasypat pískem nebo štěrkopískem.

Vlastnosti a výhody plastových jímek, septiků a nádrži na vodu:

 • Jednoduchá montáž, usazení bez betonáže
 • Nádrže se dají vzájemně projit a tím získáte větší objem
 • Velice silný a pevný materiál
 • Německá kvalita
 • Certifikované výrobky dle systému kvality EN ISO 9001
 • Žebrová konstrukce zaručuje dobrou stabilitu a pevnost
 • 100 % těsnost
 • Nádrže jsou určeny na skladování pitné vody, splaškové vody, dešťové vody a jiných chemikálií
 • Certifikace výrobků
 • Záruka 25 let, životnost neomezena

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ČOV STMH
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 230 kg
Hmotnost: 230 kg
Materiál: polyethylen
Rozměry (délka x šířka x výška): 2370x2050x2290 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie společnosti Hellstein

Počátkem 90.let minulého století, díky společným zájmům, byla navázána spolupráce s partnerskou firmou Stähler GmbH z Hesenska. Tato firma se zabývá vývojem systému biologického čištění odpadních vod ponornými aerotory více jak 30 let. Aerotory, v Severní Americe nazývané též bio-kontaktory, systému STM® se otáčejí na více než 1000 čistírnách odpadních vod ve světě. Vše kolem biologického čištění odpadních vod s důrazem na odstraňování dusíku a fosforu začalo snahou Theo Stählera o spolehlivou produkci rybí násady pro vlastní rybníkářství . Z výše uvedených důvodů byl systém STM® s výhodou projektován rovněž na linkách intenzivních chovů ryb -Aquakulturanlagen.

hellSpolupráce byla zpočátku v oblasti projekčních a konstrukčních prací na projektech v EU, technického dozoru a kontroly konkrétní strojírenské výroby v ČR. Později se spolupráce přenesla do oblasti inženýrské činnosti - supervize na montážích průmyslových a komunálních čistíren odpadních vod a intenzivních chovů ryb. Jednalo se převážně o stavby ve starých státech EU (Švýcarsko, Francie, Německo,...) a byly realizovány rovněž první projekty v Čechách a na Moravě. Vždy byla naše činnost podložena důsledným respektováním německých norem DIN a německých pracovních předpisů ATV.​

V roce 2000 začal vývoj vzduchem poháněných malých čistíren odpadních vod - systém STM(H) (hydrostatický pohon), určený pro decentralizovaný způsob čištění odpadních vod při důsledném respektování normy DIN 4261. Jedná se o relativně nový směr v projektování kanalizací. Decentralizovaný způsob čištění odpadních vod je preferován z důvodů mnohdy výrazně nižších investičních nákladů, provozních nákladů a v konečném důsledku tedy z důvodu snížení ceny stočného.

Systém STM® a STM(H) byl vždy exponátem na všech výstavách IFAT v Mnichově a dlouhodobě měřen na universitě v Cáchách (Aachen). Typové domovní a malé čističky odpadních vod STM(H) 5-50EO byly následně atestovány v Berlíně.

Rodinná společnost Hellstein, začleněna pod firmu Stähler Erfindungen, do skupiny rodinných firem Stählergruppe, se zabývá vývojem a výrobou technologií pro čištění odpadních vod přes 30let. Za tuto dobu jsme společně realizovali několik tisíc čistíren odpadních vod po celém světě. Mezi naše hlavní výrobky patří čistírna odpadních vod typ STMH a kontejnerová čistírna STM®. Tyto čistírny odpadních vod využívají jako jediné v České republice bezúdržbový třístupňový systém čištění.

Svým klientům nabízíme vždy kompletní řešení pro čištění jejich odpadních vod:

 • náš princip čištění je jasný, srozumitelný, charakterizován až 55% úsporou spotřeby elektrické energie oproti běžným systémům
 • každý projekt vypracujeme individuálně na základě potřeby klienta a posouzení konkrétní situace
 • účinnost a stabilita čištění je průběžně sledována na Universitě v Cáchách a na několika tisících realizací po celém světě

Rozhovor s Dipl. Ing. Rostislavem Hellsteinem st.zakladatelem, majitelem a ředitelem naší firmy, předního českého výrobce technologií pro čištění odpadních vod a intenzivních chovů ryb.