Samonasávací domácí vodárna včetně jednotky

Kód: 315
8 949 Kč 7 990 Kč bez DPH
Na objednávku
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Jednostupňová monobloková samonasávací odstředivá čerpadla v litinovém provedení. Čerpadla vhodná pro stavbu domácích vodáren i pro zásobování vodou rodinných domů, rekreačních zařízení, účelových budov, pro závlahu apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SESTAVA OBSAHUJE:
• samonasávací čerpadlo s presscontrolem (domácí vodárna) včetně kabeláže
• 4m sací hadice 1"
• 3x násadec na had. 1"
• 3x spona na had. 1"
• sací koš 1"

VÝHODY:
• Udržuje konstantní tlak v systému
• zabudovaná ochrana běhu čerpadla na sucho
• Vysoká spolehlivost

PŘEDNOSTI:

Litinové provedení (oběžné kolo NORYL).
Tichý chod, léty ověřená konstrukce.
Tepelná pojistka je ve vinutí motoru.
Plastové díly uvnitř čerpadla jsou dle evropských norem pro pitnou vodu.
Samonasávací čerpadla s venturiho trubicí - "JET" systém, čistá voda.

Čerpadla jsou určená pro nepřetržitý nebo přerušovaný chod, pro stavbu domácí vodárny, zásobování vodou rodinných domů...
X - Norylové oběžné kolo.
Čerpadla mají těleso litinové.

Čerpadla jsou jednostupňová monobloková čerpací soustrojí se samonasávací schopností s vestavěným ejektorem, sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je těleso čerpadla se sací a výtlačnou přírubou, vestavěný ejektor, radiální odstředivé oběžné kolo a ucpávková lucerna. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou, která během provozu nevyžaduje žádnou údržbu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulace přečištěné vody A
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9 kg
Napětí: 230 V
Průtok: 70 l/m
Sací výška: 9m
Materiál: litina
Tepelná ochrana: tepelná pojistka ve vinutí
Výtlak max.: 50m
Připojení, závit: 1"/ 1"
Výkon: 0,75 kW ( 750 W )
Hlučnost: 74 dB
Oběžné kolo: NORYL plast
Teplota okolí max: 40 °C
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
S Avatar autora | 3.5.2019
Nejlepší domácí vodárna na trhu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie společnosti Hellstein

Počátkem 90.let minulého století, díky společným zájmům, byla navázána spolupráce s partnerskou firmou Stähler GmbH z Hesenska. Tato firma se zabývá vývojem systému biologického čištění odpadních vod ponornými aerotory více jak 30 let. Aerotory, v Severní Americe nazývané též bio-kontaktory, systému STM® se otáčejí na více než 1000 čistírnách odpadních vod ve světě. Vše kolem biologického čištění odpadních vod s důrazem na odstraňování dusíku a fosforu začalo snahou Theo Stählera o spolehlivou produkci rybí násady pro vlastní rybníkářství . Z výše uvedených důvodů byl systém STM® s výhodou projektován rovněž na linkách intenzivních chovů ryb -Aquakulturanlagen.

hellSpolupráce byla zpočátku v oblasti projekčních a konstrukčních prací na projektech v EU, technického dozoru a kontroly konkrétní strojírenské výroby v ČR. Později se spolupráce přenesla do oblasti inženýrské činnosti - supervize na montážích průmyslových a komunálních čistíren odpadních vod a intenzivních chovů ryb. Jednalo se převážně o stavby ve starých státech EU (Švýcarsko, Francie, Německo,...) a byly realizovány rovněž první projekty v Čechách a na Moravě. Vždy byla naše činnost podložena důsledným respektováním německých norem DIN a německých pracovních předpisů ATV.​

V roce 2000 začal vývoj vzduchem poháněných malých čistíren odpadních vod - systém STM(H) (hydrostatický pohon), určený pro decentralizovaný způsob čištění odpadních vod při důsledném respektování normy DIN 4261. Jedná se o relativně nový směr v projektování kanalizací. Decentralizovaný způsob čištění odpadních vod je preferován z důvodů mnohdy výrazně nižších investičních nákladů, provozních nákladů a v konečném důsledku tedy z důvodu snížení ceny stočného.

Systém STM® a STM(H) byl vždy exponátem na všech výstavách IFAT v Mnichově a dlouhodobě měřen na universitě v Cáchách (Aachen). Typové domovní a malé čističky odpadních vod STM(H) 5-50EO byly následně atestovány v Berlíně.

Rodinná společnost Hellstein, začleněna pod firmu Stähler Erfindungen, do skupiny rodinných firem Stählergruppe, se zabývá vývojem a výrobou technologií pro čištění odpadních vod přes 30let. Za tuto dobu jsme společně realizovali několik tisíc čistíren odpadních vod po celém světě. Mezi naše hlavní výrobky patří čistírna odpadních vod typ STMH a kontejnerová čistírna STM®. Tyto čistírny odpadních vod využívají jako jediné v České republice bezúdržbový třístupňový systém čištění.

Svým klientům nabízíme vždy kompletní řešení pro čištění jejich odpadních vod:

  • náš princip čištění je jasný, srozumitelný, charakterizován až 55% úsporou spotřeby elektrické energie oproti běžným systémům
  • každý projekt vypracujeme individuálně na základě potřeby klienta a posouzení konkrétní situace
  • účinnost a stabilita čištění je průběžně sledována na Universitě v Cáchách a na několika tisících realizací po celém světě

Rozhovor s Dipl. Ing. Rostislavem Hellsteinem st.zakladatelem, majitelem a ředitelem naší firmy, předního českého výrobce technologií pro čištění odpadních vod a intenzivních chovů ryb.